35 W prąd stały podwójna regulacja elektroniczne obciążenia + QC2.0/3.0 wyzwalaczy szybkie starzenie tester woltomierz napięcia usb absolutorium

zł68.79

-4%

zł72.39

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani 35 W prąd stały podwójna regulacja elektroniczne obciążenia + QC2.0/3.0 wyzwalaczy szybkie starzenie tester woltomierz napięcia usb absolutorium, Wysokiej Jakości Battery Testers, od chińskiego Dostawcy Home Improvement.

zapraszamy do fabryki bezpośrednie fabrycznie sprzedaż bezpośrednia!
większy wybór:
witam, w celu lepsze doświadczenie w pracy z tester obciążenia, produkt został zoptymalizowany do aktualizacji, nawet poniżej 3 V, gdy wentylator będzie działać, i nie spowoduje uszkodzenia towarów, ponieważ przed klientem, przy 3 V, prąd jest 4.5A, urządzenie będzie na skutek przegrzania i prowadzić do pracy, więc teraz wentylator jest cały proces zmian przy temperaturze zmian, obietnica prędkości, dziękujemy za pytanie!
produkty zrobić najnowszych aktualizacji, witryny zdjęcie opis nie jest zaktualizowana, proszę cierpliwie czekać, a teraz wysyłane do najnowszej wersji towarów są, dziękuję!
witam, mój przyjaciel, obecny produkt został zaktualizowany 1. The wentylator nie będzie wyłączyć 2. There jest prąd 0.07A, który jest obecny wentylatora! główną funkcją tego produktu jest starzenia testu rozładowania! w celu lepsze doświadczenie w pracy z tester obciążenia, produkt został zoptymalizowany do aktualizacji, nawet poniżej 3 V, gdy wentylator będzie działać, i nie spowoduje uszkodzenia to

Diy akcesoria Elektryczne
Nazwa marki HIDANCE
Typ Tester Baterii Banku mocy
Numer modelu JW-D-2
measuring voltage 1~25V/4-25V
measuring current 0.1-4.5A
Working temperature 0-65℃
accuracy 1%
Dimension 100*50*32mm
Rozmiar przesylki 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

Pokrewne produkty