Akcesoria do maszyn materiał tkaniny drawshave skrobak skrobak skrobak Atramentu druku

zł363.78

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Akcesoria do maszyn materiał tkaniny drawshave skrobak skrobak skrobak Atramentu druku, Wysokiej Jakości Knives, od chińskiego Dostawcy Home Improvement.

szczegóły produktu
książka dla towarów w sklepach. ponieważ taki sam pomiar produkt, inny materiał cena różni się bardzo duży, w związku z tym pro w domina l4.50, aby potwierdzić dobry materiał i cena (wszystkie ceny są odniesienia dla dzieci, betonu pro w zależności od liczby obrad zamówienia) . produkty maszyn, aby zapewnić państwu najwyższą xingjiabi!
i dział wszystkie produkty mogą zgodnie z pro wymagane przychody lub 20%, trzeba ale właściwe zwiększyć koszty podatku, domina proszę potwierdzić komunikacji. mechaniczne dziękuję za pro i patronat!
profesjonalne starszych inżynierów dla twojego devised ostrze maszyny narzędzia i akcesoria, pomóc poprawić sprzętu, mechaniczne zobowiązała się do projektowania i produkcji jeden kawałek profesjonalnej firmy.
firma farby drukarskiej skrobak, segmentowe sk4 materiału, niemiecki baker c100, szwecja 20c, w zależności od konkretnych maszyn prędkości i materiał, z różnych, różnica w cenie.
parametry techniczne:
długość: 100 m antykorozyjne opakowaniu plastikowym pudełku, używać, gdy nie można otworzyć, wyciągnąć z transgenu.

Numer modelu 10-50MM
Nazwa marki Doctson
Diy akcesoria Obróbka metali
Materiał ostrza Stal
Typ scraper
Materiał uchwytu none
Rozmiar przesylki 30cm x 30cm x 10cm (11.81in x 11.81in x 3.94in)

Pokrewne produkty