Nowy Duży John TL gitara elektryczna korpus mahoń z malarstwem darmowa wysyłka F-2071

zł600.23

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Nowy Duży John TL gitara elektryczna korpus mahoń z malarstwem darmowa wysyłka F 2071, Wysokiej Jakości Guitar Parts & Accessories, od chińskiego Dostawcy Sports & Entertainment.


ciepłe monit:
na stanie o gitara, cykl produkcyjny gitara wynosi od 7 do 10 dni, prosimy o cierpliwość, będziemy gwarantują wysoką jakość na gitarze. w magazynie, wyślemy natychmiast.
akceptujemy opadową wysyłkę dla ciebie.
nasza gitara jest top i kolory, wysyłamy rzeczy tak samo jak na naszej liście picture show. wszystkie moje produkt w 100% to samo jak the
zdjęcia, to, co widzisz, to co masz! jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych zdjęć o gitara, prosimy o kontakt z nami.
o nas:
jestem dostawcą w Chinach, wiesz, że Chiny 's siła robocza jest bardzo znany, tańsze i jest bardzo rygorystyczne, tak wiele znanych Marek. jest wybrać Chiny do podstawy produkcji, to dlaczego Chiny może mieć tak wiele naśladować, te elementy po prostu są overproduction, jest. więc proszę czuć się swobodnie, aby umieścić zamówienia z nami.
ponieważ nasza aktualizacji w sposób ciągły, sporadically ma niewielkie braku pozycji, my powiedzieć wam w po raz pierwszy.
Szczegóły dostawy:
zazwyczaj używamy EMS do dostawy element, po wysyłać rzecz się, dołożymy tropi liczbę w interne

Nazwa marki Big John
Rozmiar przesylki 55cm x 37cm x 20cm (21.65in x 14.57in x 7.87in)

Pokrewne produkty