Darmowa Wysyłka Chiński Tradycyjny Bamboo Bańki bańki Huanqiu Zestaw-3 Bamboo Bańki Słoiki

zł72.57

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Darmowa Wysyłka Chiński Tradycyjny Bamboo Bańki bańki Huanqiu Zestaw 3 Bamboo Bańki Słoiki, Wysokiej Jakości Massage & Relaxation, od chińskiego Dostawcy Beauty & Health.


silny, trwałe i proste, bambus rośnie w całej Azji i jako takie jest surowca, który ma benefitted ludzi nie przez tysiące lat. nie zaskakująco, to był dostosowany wcześnie (po zwierząt horn) jako materiał do produkcji kubków lub " słoiki " do wykonywania stawianie baniek. więc bambusa słoik jest jednym z najbardziej tradycyjnych podejście do technologii bańki.
nowoczesne zrozumienie bańki jest to, że łagodzi ból i bóle przez rozluźnienie mięśni przez delikatny masaż działania podciśnienia. poczucie dobrobytu, a także wellness, śledź od dając uwagę na ból, napięte, lub przepracowany obszarach ciała.
bambus jest światło, ekonomiczne i chłodnicy podejście do ognia bańki. poprzez utrzymywanie bambusa słoiki wilgotne, ich wytrzymałość i chłód może być zapewniona. niektórzy ludzie lubią gotować je z aromatycznych liście, aby je z plants' infuse aromatyczne. WSKAZÓWKI:
dla Tradycyjnych Bańki 1. bezpiecznie zacisk a wacikiem do hemostat (medycznych kleszcze) lub innych metali zacisk. zimnica w wacikiem z alkoholu izopropylowego. światło w wacikie

Typ artykułu Masaż i relaks
Zastosowanie Ciało
Numer modelu BRHQBBC
Material Bamboo
Cups 3 cups
Rozmiar przesylki 15cm x 8cm x 10cm (5.91in x 3.15in x 3.94in)

Pokrewne produkty